Serwis dla firm. Outsourcing IT.

Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną dla firm. Szczególny nacisk kładziemy na solidność i stałość obsługi, błyskawiczną reakcję na zgłoszenia serwisowe, działania zapobiegawcze pozwalające z wyprzedzeniem reagować na problemy i tym samym zapewniać sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Oferujemy usługi dla firm:

  • Bieżących napraw sprzętu i oprogramowania komputerowego,

  • Stałego nadzoru informatycznego dla firm współpracujących w ramach umowy serwisowej,

  • Niezależnego doradztwa w zakresie modernizacji i zakupu sprzętu informatycznego,

  • Budowy sieci komputerowych, przewodowych i bezprzewodowych (WiFi),

  • Odzyskiwania i przeprowadzania archiwizacji danych,

  • oraz wiele innych.

Umowa serwisowa.

 

Klientom, którzy nie mają własnego działu informatyki lub pracownika odpowiedzialnego za zarządzanie sprzętem i systemem informatycznym proponujemy zawarcie umowy serwisowej z firmą Login Computer. Współpraca w ramach umowy serwisowej ma formę opieki nad prawidłowym funkcjonowaniem Państwa sprzętu komputerowego i oprogramowania. Nasz pracownik odwiedza w ustalonych terminach Państwa firmę, wykonuje przeglądy sprzętu, udziela pomocy i konsultacji pracownikom itp. W razie jakichkolwiek problemów pracownik firmy jest dostępny pod numerem linii telefonicznej i tą drogą udzieli Państwu konsultacji dotyczących serwisowanego sprzętu i oprogramowania. Jeśli pomoc telefoniczna okaże się niewystarczająca wówczas ta sama osoba przyjmuje zgłoszenie o awarii i przekazuje serwisantom, którzy wyjeżdżają do Państwa firmy w określonym w umowie czasie.

    Mogą Państwo wybrać czas reakcji dostosowany do potrzeb własnej firmy, a pracownik firmy Login Computer zobowiązany jest do stawienia się w Państwa firmie w ustalonym terminie. Usługi w ramach umowy serwisowej przeprowadzamy w siedzibie Klienta, a każda firma z którą podpisujemy umowy serwisowe traktowana jest priorytetowo. Naszym klientom dajemy do wyboru dwie formy serwisowania, dzięki czemu każdy może wybrać usługę spełniającą jego wymagania. Warunki każdej umowy są uzgadniane indywidualnie, w zależności od zapotrzebowania. Oferujemy umowy serwisowe w których zapewniamy najwyższy poziom usług z określonym czasem na usunięcie awarii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

  1. Serwis standardowy - standardowe usługi serwisowe, płatność za każdą wizytę według cennika za dojazd i usługę.

  2. Serwis abonamentowy - usługi serwisowe w których wysokość uzależniona jest od wybranego miesięcznego abonamentu.